دوشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٦
رئیس سازمان


اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 256
 کل بازدید : 256023
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/0625
اخبار > برای جذب بودجه های ملی تلاش کنید


اخبار                               ٠٩:٥٢ - چهارشنبه ١١ بهمن ١٣٩٦

برای جذب بودجه های ملی تلاش کنید


رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هرمزگان خطاب به مدیران استانی؛

برای جذب بودجه های ملی تلاش کنید

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هرمزگان گفت: در پیشبرد طرح های اقتصاد مقاومتی دستگاه‌ها باید از وزارتخانه‌های مربوطه اعتبار دریافت کنند چرا که دو ماه بیشتر تا پایان سال نمانده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان، «صالح دریانورد» در ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان که در سالن جلسات استانداری هرمزگان برگزار شد، ضمن تقدیر از اقدامات خوبی جهاد کشاورزی هرمزگان در حوزه اشتغال خرد برای زنان روستایی بیان داشت: باید این کار ارزشمند بازتاب رسانه ای داشته باشد.

وی راه اندازی صندوق های اقتصادی در روستاها را کارگشا خواند و افزود: ورود به اقتصاد روستاها کاری هوشمندانه است و باید از آن الگو گرفت.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان ادامه داد: بستک در حوزه اقتصاد مقاومتی بدون وجود مزیت های نسبی و علی‌رغم کمبود آب موفقیت های چشمگیری داشته است و باید رازهای بهبود وضعیت معیشتی این منطقه را فرماندار این شهرستان شرح دهد.

وی گفت: اگر شاهد بی توجهی برخی دستگاه ها نسبت به اقتصاد مقاومتی باشیم در  این حرکت بی تفاوت نخواهیم بود و در این باره به مدیران تذکر می دهم.

دریانورد تاکید کرد: تصمیم های ما در حوزه های مختلف می تواند به ستاد اقتصاد مقاومتی کشور انعکاس یابد.

وی اظهار داشت: برش استانی پروژه های اقتصاد مقاومتی به تفکیک دستگاه ها مشخص شده و به فراخور بودجه و تلاش دستگاه های مختلف این پروژه ها را به پیش برده اند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان در پایان خطاب به مدیران استانی گفت: باید دستگاه ها از وزارتخانه های مرتبط اعتبار دریافت کنند چرا که دو ماه بیشتر تا پایان سال نمانده است.


.انتهای پیام


خروج
امکانات

جستجو
حوزه ها

پیوندهای مرتبطوبگاه های مهم
  آدرس : بندرعباس – ابتدای بلوار علي ابن ابیطالب(چهارراه پگاه سابق)
  تلفن :
43-33665341
  نمابر : 33665345