دوشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٦
رئیس سازمان


اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 257
 کل بازدید : 256024
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/0625
اخبار > نشست منطقه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانها برای ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان برگزار شد


اخبار                               ٢٠:٥٠ - يکشنبه ٨ بهمن ١٣٩٦

نشست منطقه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانها برای ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان برگزار شد


برگزاری کارگاه آموزشی فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی منطقه 2 کشور

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان از برگزاری اولین کارگاه آموزشی فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی منطقه 2 کشور به میزبانی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان، «صالح دریانورد» در حاشیه اولین کارگاه آموزشی فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی سال ۹۶ که با حضور معاونان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی عضو منطقه دو کشور برگزار شد، گفت: پیش‌برد ماموریت سازمان اداری و استخدامی کشور در حوزه منطقه ای جز وظایف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان بیان داشت: هم‌اندیشی‌های پیرامون ارزیابی عملکرد دستگاه و موارد مرتبط با ماموریت‌های سازمان امور اداری استخدامی صورت می گیرد تا اگر مشکلاتی در این عرصه وجود دارد، بتواند انعکاس پیدا کند.

دریانورد گفت: هرساله ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی توسط سازمان امور اداری و استخدامی در استان ها انجام می شود و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها دستگاه های محلی را در شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی می‌کنند. و ما آماده می شویم که ارزیابی را برای سال 96  که در سال 97  برگزار شود، را انجام دهیم.

وی اظهار داشت: یکی از موارد مهم این جلسه تدوین نرم افزاری بود که دخالت انسان را در ارزیابی‌ها کم می کند تا داوری ها داوری های عقلانی و عینی باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی تصریح کرد: این نرم از گذشته وجود داشته است و هرسال ما بر اساس این نرم افزارها کار را انجام می دهیم و با توجه به مستنداتی که دریافت می کنیم لازم است که نرم افزارها به‌روز و اگر اشکالات دارد، برطرف شود.

دریانورد بیان داشت: حاصل چنین نشست هایی این خواهد بود که در جشنواره شهید رجایی دستگاه ها را در شاخص های اختصاصی و عمومی به ارزیابی بنشینیم و دستگاه برتر را در هر حوزه انتخاب کنیم.

 

شایان ذکر است کارگاه آموزشی فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی منطقه 2 کشوربین هفت استان خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر، چهارمحال بختیاری، فارس، اصفهان و به میزبانی هرمزگان برگزارشد .


.انتهای پیام


خروج
امکانات

جستجو
حوزه ها

پیوندهای مرتبطوبگاه های مهم
  آدرس : بندرعباس – ابتدای بلوار علي ابن ابیطالب(چهارراه پگاه سابق)
  تلفن :
43-33665341
  نمابر : 33665345