يکشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٦
رئیس سازمان


اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 440
 کل بازدید : 239836
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/0937
اخبار > آقای ایمان حاجیانی به عنوان مدیر اداری ، مالی و پشتیبانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان منصوب شد.


اخبار                               ١٤:٢٩ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦

آقای ایمان حاجیانی به عنوان مدیر اداری ، مالی و پشتیبانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان : با صدور حکمی از سوی جناب آقای صالح دریانورد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان آقای ایمان حاجیانی به عنوان مدیر اداری ، مالی و پشتیبانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

با استعانت از درگاه ایزد منان و نظر به تخصص، تعهد ، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت مدیر اداری، مالی و پشتیبانی این سازمان منصوب می شوید.

انتظار می رود در پیگیری و اجرای امور مربوط به ؛ اجرای سیاستها و خط مشی های اداری و مالی سازمان برنامه و بودجه کشور ، تهیه و تنظیم بودجه پیشنهادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، انجام کلیه امور اداری سازمان از قبیل اجرای تشکیلات، ارزشیابی کارکنان ، اجرای آیین نامه ها و دستورالعمل ها و برنامه های تحول اداری، طبقه بندی مشاغل ، صدور احکام ، انجام کله امور خدماتی و رفاهی در سازمان و سایر وظایف محوله آن حوزه همت گمارید.

امید است با همکاری و هماهنگی کلیه معاونین و بهره گیری از استعدادها و توانمندیهای نیروهای لایق آن حوزه و با پشتکار و رعایت اعتدال گرایی ، عقلانیت و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و پیروز باشید.

 


.انتهای پیام


خروج
امکانات

جستجو
حوزه ها

پیوندهای مرتبطوبگاه های مهم
  آدرس : بندرعباس – ابتدای بلوار علي ابن ابیطالب(چهارراه پگاه سابق)
  تلفن :
43-33665341
  نمابر : 33665345